Prodej
Žulové dlaždice Black Galaxy 61x30,5x1 cm
Žulové dlaždice Black Galaxy 61x30,5x1 cm

1 051,09 Kč

Regular price: 1 937,76 Kč

Lowest price: 1 937,76 Kč
m2
Žulové dlaždice Šedá matný G603 60x60x1,5 cm (1)
Žulové dlaždice Šedá matný G603 60x60x1,5 cm (1)

757,49 Kč

Regular price: 1 056,96 Kč

Lowest price: 1 056,96 Kč
m2
Dekorativní kámen Mramorowy Pure  Grey 10x30
Dekorativní kámen Mramorowy Pure Grey 10x30

346,45 Kč

Regular price: 469,76 Kč

Lowest price: 469,76 Kč
obal
Žulové dlaždice Steel Grey 61x30,5x1 cm
Žulové dlaždice Steel Grey 61x30,5x1 cm

1 051,09 Kč

Regular price: 1 937,76 Kč

Lowest price: 1 937,76 Kč
m2
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Kameninové dlaždice Urban Grey Weave 60x60x0,8 cm Kameninové dlaždice Urban Grey Weave 60x60x0,8 cm
Dodavatel: Porcelaingres
Cena: 1 174,40 Kč
( 1 m² = 1 174,40 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více
Kameninové dlaždice Urban Ivory Weave 60x60x0,8 Kameninové dlaždice Urban Ivory Weave 60x60x0,8
Dodavatel: Porcelaingres
Cena: 1 174,40 Kč
( 1 m² = 1 174,40 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více
Podlahová dlaždice Tango Almirante Natural 59,2cx59,2cm Podlahová dlaždice Tango Almirante Natural 59,2cx59,2cm
Dodavatel: Aparici
Cena: 1 285,97 Kč
( 1 m² = 1 285,97 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
zobrazit více
Podlahová dlaždice Tango Boedo Natural 59,2cx59,2cm Podlahová dlaždice Tango Boedo Natural 59,2cx59,2cm
Dodavatel: Aparici
Cena: 1 285,97 Kč
( 1 m² = 1 285,97 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více
Podlahová dlaždice Tango Crespo Natural 59,2cx59,2cm Podlahová dlaždice Tango Crespo Natural 59,2cx59,2cm
Dodavatel: Aparici
Cena: 1 285,97 Kč
( 1 m² = 1 285,97 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více
Podlahová dlaždice Tango Gaona Natural 59,2cx59,2cm Podlahová dlaždice Tango Gaona Natural 59,2cx59,2cm
Dodavatel: Aparici
Cena: 1 285,97 Kč
( 1 m² = 1 285,97 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více
Podlahová dlaždice Tango Pampa Natural 59,2cx59,2cm Podlahová dlaždice Tango Pampa Natural 59,2cx59,2cm
Dodavatel: Aparici
Cena: 1 285,97 Kč
( 1 m² = 1 285,97 Kč )
včetně 23.00% DPH, bez nákladů na doručení
m2
zobrazit více

Patchworkové dlaždice jsou návrhem pro lidi, kteří se nebojí experimentovat. Známé, monotónní interiéry vycházejí z módy a ustupují originálním designům. Patchworkové dlaždice představují množství barev, tvarů a vzorů, které vás okamžitě zavedou do slunného Španělska nebo malebné Itálie.

Patchwork dlaždice – zajímavá kombinace stylů a barev

Je těžké ignorovat patchworkové dlaždice. Jedná se o jediný typ dlaždic s téměř neomezeným prostorem pro manévrování při vytváření jedinečných vzorů. Pokud máte rádi zářivé výrazné barvy a rádi byste, aby se staly stálicí ve vaší domácnosti, patchworkové dlaždice budou výbornou volbou. Pokud se to však bojíte přehánět s množstvím barev a vzorů, vždy můžete zvolit bezpečnější variantu, v tlumenějších odstínech a jednotných vzorech. Je tolik možností. Téměř tolik, kolik existuje různých vzorů, stylů a barev vynalezených člověkem po statisíce let. Co především dělá patchworkové dlaždice radost a přitahuje pozornost? Náhodný výběr dlaždic, který vám umožní vytvořit rozložení, které je obtížné opakovat!

Patchworkové dlaždice – proč se vyplatí vybírat?

Existuje mnoho důvodů, proč zvolit patchwork ve svém interiéru. Patchworková dlaždice je velmi odolná vůči jakémukoli poškození a znečištění. Ani silné chemikálie ho nedokážou zničit. Kromě svých nepochybných okrasných a dekorativních hodnot je velmi praktickou volbou. Tyto typy dlaždic vytvářejí jedinečné vzory a lze je úspěšně použít k oddělení konkrétních míst v domě nebo bytě. V obývacích pokojích s kuchyňským koutem je perfektním řešením pro oddělení dvou částí - obývacího pokoje a jídelního koutu. Další výhodou patchworkových dlaždic je univerzálnost při skládání doplňků. Jak je tohle možné? Díky absenci jasné dominance jakéhokoli vzoru nebo barvy.

Které patchworkové dlaždice jsou nejlepší pro konkrétní místnosti?

Patchworková glazura se bude hodit kamkoli. Protože se jedná o velmi univerzální dlaždice, můžeme je umístit kamkoli se nám zlíbí. Jako u všeho se však vyplatí cvičit s mírou. Patchworkové dlaždice mohou být velmi vzorované a barevné, takže dlaždice by měly být pečlivě vybírány pro konkrétní místnosti.

Patchwork dlaždice na stěny

Patchworkové obklady by neměly pokrývat celou stěnu, ale měly by být jejím doplňkem. Stojí za to vzít v úvahu barvu stěny - nejbezpečnější je bílá, která se hodí téměř ke každému vzoru. Pokud vaše stěna není bílá, při výběru patchworkových obkladů se ujistěte, že patchworková kamenina odpovídá její barvě.

Patchwork dlaždice

V naší prodejně najdete patchworkové dlaždice v odstínech šedé, bílé, červené, žluté a modré kombinované v jedinečném vzoru. Univerzální barvy umožňují vytvářet jedinečné kompozice. Taková podlaha bude vypadat skvěle jako celek, ale zajímavý akcent dodá, pokud ji použijete selektivně, například položením několika dlaždic v blízkosti umyvadla.

Patchworkové dlaždice v kuchyni

Dlaždice patchwork jsou perfektní dekorací pro místa v domě, jako je stěna nad umyvadlem. Umístěním dlaždic tam získáte zajímavý, poutavý akcent v kuchyni. A co je důležité – už se nemusíte bát, že si ušpiníte zeď! Patchworková kamenina nad kuchyňskou linkou zase dodá kuchyni rustikální ráz.

Patchwork dlaždice do koupelny

Patchwork dlaždice do koupelny se skvěle hodí na podlahu, ale i na stěnu ve sprše nebo vaně. Můžete je také použít k vytvoření ozdobných pruhů na stěnách nebo rámech zrcadel. Ve skutečnosti existuje tolik možností, kolik vám vaše představivost dovolí!

Interiér, na který se nikdy nezapomene – objevte smysl v chaosu

Design interiéru může být velmi příjemný, protože podněcuje fantazii a podporuje kreativní myšlení. Pokud sníte o interiéru, který bude nejlépe odrážet váš charakter a individuální preference, zvolte patchworkové dlaždice.

Vzory, které oživí každý interiér

Naše nabídka patchworkové kameniny přitahuje pozornost svou pestrou pestrostí geometrických a etnických vzorů. Toto je volba pro odvážné lidi, kteří chtějí do svého domova přinést energii a plnost života. Oživte své interiéry patchworkovými dlaždicemi, které svým jedinečným designem změní vzhled každé místnosti.

Patchworková kamenina je perfektním řešením pro lidi, kteří oceňují jedinečnost a originalitu stylu. Barevné obklady s různými vzory se budou skvěle hodit jako působivý dekorativní akcent v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo i v kanceláři. Díky tomuto řešení můžete vytvářet mimořádně individuální a ambiciózní projekty, které budou odrážet vaši osobnost. Vzorované dlaždice jsou ideálním způsobem, jak vytvořit jedinečné kompozice, které oživíkaždý byt. Použitím barevné mozaiky dlaždic se obklopíte předměty, které potěší oko a vnesou pozitivní energii. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou a s případnými dotazy se na nás obrátili – rádi vám poradíme nejlepší řešení dostupná v naší nabídce.

Odolnost se snoubí s designem

Když se odolnost spojí s designem, jsou vytvořeny – jedinečné patchworkové dlaždice. Pečlivě vybrané patchworkové dlaždice spojují nejen jedinečnou estetiku, ale také bezkonkurenční odolnost, díky čemuž jsou ideálním řešením pro lidi, kteří oceňují odolnost a funkčnost. S ohledem na funkční vlastnosti a estetický vzhled jsou u nás dostupné patchworkové dlaždice pečlivě navrženy a vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality.

Každá z těchto patchworkových dlaždic je jedinečná a zároveň vytváří harmonický celek, který umožňuje vytvářet jedinečné vzory a kombinace. Další výhodou je jejich odolnost proti oděru, nízká nasákavost a snadná údržba. Jde o dokonalou kombinaci praktičnosti a estetiky, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Díky těmto patchworkovým dlaždicím získá váš domov nebo pracoviště jedinečný charakter při zachování nejvyšších standardů kvality a funkčnosti.

Inspirace a tipy na uspořádání

Ve světě interiérového designu je používání patchworkových dlaždic v domácnostech nebo veřejných prostorách stále populárnější. Okouzlující, vícebarevný motiv vytvořený těmito dlaždicemi může dát každé místnosti jedinečný charakter. Podstatou je však tyto extrémně dekorativní prvky vhodně přizpůsobit okolí. Často se ukazuje, že decentní akcent, jako je patchworková dlaždice umístěná na stěně nebo podlaze, může přinést nádherný efekt.

Jednou z největších výzev při aranžování s patchworkovými dlaždicemi je dosažení harmonie. Jde o výběr barev, textur a vzorů, které ladí nejen mezi sebou, ale i se zbytkem interiéru. Pro bílé, skandinávské interiéry doporučujeme zvolit patchwork dlaždice v tlumených, pastelových barvách. Pro milovníky moderní elegance doporučujeme patchworkovou glazuru v odstínech šedé a tmavě modré. Výchozím bodem pro tajemství dokonalého uspořádání s patchworkovými dlaždicemi je zavedení rovnováhy mezi barevnými, dynamickými dlaždicemi a zbytkem prostoru. Jedině tak budou patchworkové dlaždice moci plnit svou funkci – potěšit oko a upoutat pozornost.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium